ADRES BİLGİLERİMADRES BİLGİLERİMUyarı Description
Uyarı Description

ÜYE GİRİŞİŞifreni mi Unuttun?

Bir hesabınız yok mu?

ReCAPTCHA tarafından korunmaktadır Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları 'na tabidir

KAYDOLBir hesabınız yok mu?ReCAPTCHA tarafından korunmaktadır Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları 'na tabidir

ŞİFREMİ UNUTTUM

GARANTİ-İADE POLİTİKASI


Ürünlerin gönderim aşamasında meydana gelebilecek hasar durumlarında söz konusu ürünün paketi bozulmaksızın teslimatın yapıldığı aynı gün ürün resmi çekilerek satıcıya iletilmesi ve durumun mutlaka kargo görevlisine tutanak altına aldırılması gerekmektedir. İade için gereken bu şartların yerine getirilmesiyle birlikte satıcı tarafından yapılan kontrollerin ardından ürün iade alınacak ve alıcı tarafından talep edilmesi durumunda yeni ürün gönderimi gerçekleştirilecektir. Lezzet, koku, renk, büyüklük gibi hususlar nedeniyle iade söz konusu değildir.
İade edilecek ürünlerin Kargo ücreti alıcıya aittir. Ürün iade edilirken iade sebebinin ve fatura aslının gönderilen paketi ile birlikte Yapalı Mh. 64591. Sk. No:51/51-1 42850 Cihanbeyli / Konya olan satıcı adresine ulaştırılması gerekmektedir.
İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün satıcıya ulaştıktan ve kontroller yapıldıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

İade edilen ürünün faturasının kurumsal olması durumunda geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Aksi durumda işlem tamamlanmayacaktır ve bu durumdan satıcının sorumluluğu olmayacaktır.
GENEL İADE ŞARTLARI :
- İadeler mutlaka satıcının gönderdiği paket ile yapılmalıdır. Paketin açılması durumunda ve içinden üründen kullanılması halinde iade kabul edilmeyecektir.
- Satıcıya gönderilecek fotoğraf haricinde; İade etmek istenilen ürün ile birlikte fatura ve iade sebebini içeren yazı gönderimi gerekmektedir.
- İade edilmek istenilen ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutulmalı ve teslim alınmaması gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti satıcı tarafından karşılanmaktadır.