ADRES BİLGİLERİMADRES BİLGİLERİMUyarı Description
Uyarı Description

ÜYE GİRİŞİŞifreni mi Unuttun?

Bir hesabınız yok mu?

ReCAPTCHA tarafından korunmaktadır Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları 'na tabidir

KAYDOLBir hesabınız yok mu?ReCAPTCHA tarafından korunmaktadır Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları 'na tabidir

ŞİFREMİ UNUTTUM

GÜNDEM

Paylaş


AİLEMİZ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Hızla büyümeye devam eden ERKBY TARIM A.Ş.yurt içi ve yurt dışı hizmetlerimizde daha etkin bir rol alabilmek için ERKLOG lojistik A.Ş.’yi kurmanın onuru ve gururunu yaşıyor. Karayolu, hava yolu, deniz yolu, demir yolu hizmetleriyle de ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.

ERKLOG Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğini yapan dev şirketler arasına girme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Lojistik sektöründe;  yerli ve yabancı sermaye ortaklı kuruluşumuz  ERKBY Tarım A.Ş. ana firmamızın yönetiminde; bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün öncüsü Erkan GENÇ liderliğinde nitelikli insan kaynağını yetiştirerek, sektörel gelişime katkı sağlıyoruz.

Hızla büyümeyi hedefleyen frigorifik tır, tenteli tır, damper dorse ve frigorifik kamyonet filomuz ile ERKLOG Lojistik olarak; karayolu taşımacılığında uzmanlaşmış profesyonel kadromuzun bizlere sağladığı kuvvet ile müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, beklenti ve ihtiyaçlarını ; hızlı, gerçekçi ve güvenilir yanıtlar vererek, Avrupa ve Asya ‘da ülkemizi temsil eden uluslararası ve yurt içi hizmet veren  firma olarak yollardayız. Durmayacağız. Daima gelişerek hizmetin öncüsü olmaya devam edeceğiz.